Zobacz Wszystko

Współpraca

Napędza nas przedsiębiorczość i rozwój biznesu. Jesteśmy otwarci na każdą interesującą współpracę. Pracujemy dla klientów z różnych branż, każdorazowo wnosząc nasze know-how i efektywne rozwiązania. Posiadamy biura oraz firmy zarejestrowane w Polsce i Niemczech oraz doświadczenie w pracy dla korporacji, startu-upów i przedsiębiorstw na każdym etapie rozwoju.

 

Kooperationen

Deweloperzy – strony www & marketing

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu skutecznych stron internetowych dla inwestycji deweloperskich. Projektujemy użyteczne strony www prezentujące inwestycje, walory położenia, ofertę oraz architekturę.

Więcej informacji

Kooperationen

Hotele

Współpracujemy z hotelami, generując zasięg widoczności ofert za pomocą Google ADS, postów w social media, pozycjonowania oraz wsparcia w kreowaniu marki. Na bieżącą obsługujemy obiekty posiadające około 230 apartamentów na wynajem. Skontaktuj się z nami!

Kooperationen

Start-upy

Jesteśmy alternatywą dla własnych działów IT, przez co stanowimy wsparcie dla wielu innowacyjnych start-upów. Budujemy produkty według koncepcji klientów i rozumiemy wymagające potrzeby tego środowiska. Projektujemy makiety, testujemy koncepcje, programujemy.

Skontaktuj się z nami!

Kooperationen

Business Development

Cieszymy się z możliwości współpracy z partnerami w obszarze rozwoju biznesu, którzy razem z nami chcą wprowadzać cyfrową transformację w firmach z wielu branż. Potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu organizacją, budowie lejka sprzedażowego, obsługą serwisów www i hostingów? G2 TEAM zapewni wsparcie w każdym obszarze.

Skontaktuj się z nami!

Kooperationen

Agencje Reklamowe

Pracujemy na rynku polskim oraz niemieckim jako wsparcie przy wdrażaniu projektów interaktywnych. Wykonujemy pełen outsourcing programistyczny, znacząco obniżając koszt developmentu.

Skontaktuj się z nami!

Kooperationen

Fundusze Venture Capital

Współpracujemy z funduszami typu VC na każdym etapie budowy projektów internetowych. Dzięki doświadczonemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprawnie wdrożyć MVP projektów, optymalizując koszta i terminy startujących przedsięwzięć.

Skontaktuj się z nami!

Kooperationen

E-commerce

Projektujemy oraz programujemy sklepy internetowe. Zajmujemy się e-marketingiem, testowaniem użyteczności, analizą klientów oraz konkurencji. Wyszukujemy najlepsze rozwiązania dla wzrostu na konkurencyjnym rynku. Korzystamy z takich narzędzi jak Semrush, Hotjar, GA, Senuto, Ahrefs.

Więcej informacji