Jobs

Full Stack Developer

Chciałbyś odgrywać kluczową rolę w zespole składającym się z programistów, grafików i analityków biznesowych oraz pracować dla firmy w której praca programisty cieszy się wielkim uznaniem? Chciałbyś samodzielnie wdrażać warstwę frontend aplikacji webowych w zróżnicowanych projektach i korzystać z najnowszych trendów technologicznych?

Nasze firmy:

www.g2team.pl
www.alphta.de

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę!

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

– Wdrażanie frontendu (HTML/CSS/JavaScript) stron internetowych i aplikacji biznesowych
– Wdrażanie back-endu w oparciu o PHP/YII
– Tworzenie koncepcji technicznych we współpracy z kierownikiem projektu
– Nadzór, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych naszych klientów

Wymagania stawiane kandydatom

Nasze wymagania:

– Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz zagadnień związanych z tworzeniem frontendu aplikacji webowych
– Znajomość PHP
– Podstawowa znajomość GIT
– Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych stron internetowych
– Dokładność w wykonywaniu obowiązków, czytanie ze zrozumieniem specyfikacji projektów
– Znajomość CMS WordPress

Mile widziane

– Znajomość Node.js
– Znajomość frameworka JavaScript (Backbone.js, Angular.js, React)

Nasza oferta

Oferujemy:

Wynagrodzenie netto w przedziale 3500 zł – 4500 zł netto na start
Szybki rozwój personalny
Pracę w ciekawych projektach
Otwartą atmosferę
Jasne ścieżki awansu

Zapraszamy ambitne osoby, szukamy osób chcących pracować przy zleceniach na poziomie Awwwards.